Послуги Benoy на території України

Компанія Benoy є одним з небагатьох представників українського бізнесу, що досягли значних успіхів і у міжнародному співробітництві, і на вітчизняному рівні. Створена лише у 2017 році молодими, але досвідченими та амбіційними IT-професіоналами Benoy за незначний проміжок часу стала:

 • Визнаним авторитетом у галузі розробки та впровадження програмних рішень з автоматизації бізнес-процесів.
 • Партнером всесвітньо відомої німецької компанії SAP із статусом «золотого».
 • Авторизованим та сертифікованим представником її в Україні, що володіє правом розповсюдження та підтримки корпоративних додатків.

Послуги Benoy

Компанія спеціалізується на наданні представникам українського бізнесу таких послуг:

 • Впровадження корпоративних рішень SAP. Більш ніж 30 сертифікованих спеціалістів готові прийти на допомогу компаніям будь-якого складу та спрямованості. Досвід працівників Benoy дозволить в обмежений час налаштувати для вирішення бізнес-задач такі програмні пакети як:
  • Система керування персоналом - SAP SuccessFactors або SAP HCM.
  • Комплексна система планування та прогнозування процесів SAP Integrated Business.
  • Найбільш сучасна та потужна система обліку для підприємств SAP S/4HANA.
  • Спеціалізовані аналітичні додатки SAP BusinessObjects чи децентралізований SAP Analytics Cloud.

Компанія має метою досягнути результату, який щонайкраще відповідає вимогам замовника побудувати довгострокове взаємовигідне партнерство. Це передбачає надання якісних та кваліфікованих послуг у коротко- та довгостроковій перспективі.

 • Консалтингові послуги з питань програмного забезпечення для автоматизації бізнесу. Команда Benoy готова допомагати у оптимізації існуючих рішень та процесів, консультувати представників замовника відносно методології впровадження та вибору програмних продуктів.
 • Підготовка ключових фахівців замовника до роботи з новими програмними пакетами. Навчання непрофільних співробітників прийомам роботи з функціями ПЗ та ефективного використання модулів у межах виділених прав.
 • Підтримка програмних проєктів. Компанія має статус Partner Center of Excellence, який дозволяє супроводжувати проєкти на базі рішень SAP, здійснювати доробки програмних модулів. У цьому напрямку сили компанії можуть бути ефективно використані при роботі як суто українських компаній, так і при експансії їх на міжнародні ринки.

Окрім широкого спектру необхідних послуг компанія Benoy надає клієнтам найсучасніші програмні пакети компанії SAP. Замовники мають змогу придбати флагманські продукти - SAP S/4HANA, SAP SuccessFactors, SAP Integrated Business Planning. Такий комплекс має сприяти виходу на новий рівень усіх найважливіших процесів підприємства – обліку, управління персоналом та планування (прогнозування).

Добавить комментарий